» Dostawa

Dostawa

1. Dostawy odbywają się wyłącznie na terenie Polski.

2. Kupujący posiada prawo wyboru sposobu dostawy:

  • przesyłka priorytetowa Poczta Polska - 18,00 zł (zamówiony towar jest dostarczany na terenie całego kraju przez Pocztę Polską przesyłkę priorytetowę),
  • przesyłka kurierska Siódemka - 18,00 zł
  • odbiór osobisty ze sklepu firmowego DENTYLIUM przy ul. Chmielna 26 (w podwórzu, odcinek za Galerią Centrum) w Warszawie w godzinach Pn - Pt. 10 - 18, So. 11 - 14. Odbiór osobisty towaru proszę uzgodnić telefonicznie ze sprzedawcą 022 846 86 37 lub mailem dentylium@dentylium.com W sklepie firmowym DENTYLIUM honorujemy również karty płatnicze,
  • bezpłatna dostawa przysługuje Kupujęcemu przy zamówieniu na kwotę 350,00 zł i więcej. Bezpłatna dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej Siódemka.

3. Wysyłka zamówionego towaru następuje w cięgu 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Za dzień złożenia zamówienia uważa się zamówienia złożone do godziny 16:00. Zamówienia złożone po godzinie 16:00 przechodzę na następny dzień.
Wyjętek stanowię zamówienia na towary o niskim współczynniku sprzedaży, gdzie termin dostawy jest ustalany z Kupujęcym indywidualnie.

4. W chwili odbioru, Kupujęcy zobowięzany jest do sprawdzenia opakowania, w którym dostarczono towar, czy nie posiada uszkodzeń, a jeśli tak, to fakt ten niezwłocznie zgłosić Sprzedawcy.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl